Amerika

Kikkermuziek

Prijs: 12.99
Bestellen
Uitgeverij: Atlas Contact
Bindwijze: Paperback, 432 pagina's
Staat: Onberispelijk

Zomer 1876: San Francisco is in de greep van een ongekende hittegolf en een pokkenepidemie. Door het raam van een saloon wordt een jonge vrouw doodgeschoten, Jenny Bonnet. Haar vriendin Blanche Beunon, een Franse revuedanseres, zet alles op alles om Jenny s moordenaar voor het gerecht te brengen als hij haar tenminste niet eerder te pakken krijgt. Maar wanneer Blanche probeert de feiten boven tafel te krijgen, blijkt het leven van Jenny veel duisterder dan het in eerste instantie leek. Kikkermuziek is een filmische, prikkelende, duistere roman voor de lezers van Sarah Waters, Kate Atkinson en Hilary Mantel.

8 februari 2015
Sjaalman